Dünya dışı dev insan Annunakiler, Rus Askerlerini öldürmüş


annukiler-696x49213 Şubat Pazartesi günü, Rus özel Kuvvetlerine ait birlikler, Rakka yakınlarında bir mağarada ISIS direnişçilerini ararken yanlışlıkla ANNUNAKILERIN saldırısına uğramış.

Bu saldırıdan tek kurtulan Yüzbaşı Perfilyev Gavrila Vasilievich’in ifadesine göre, muazzam Anunnaki uzaylıları, şiddetli bir çatışma başlattı ve (Rus özel kuvvetleri ) Spetznas’a enerji ve parçacık demetli silahlarıyla saldırdılar. ”Askerler boşuna ateş açtı; görünüşe göre Anunnakiler, balistik silahlara karşı doğuştan gelen bir dirence sahipti.”
Eski bir FSB çalışanı olan Moskova kaynağından alınan bilgiye göre, saldırıdan kurtulan Yüzbaşı Perfilyev Gavrila Vasilievich’e, Kremlin tarafından gazi madalyası takılıp, konuşmama emri verilmiş.
Bilgiye göre, dört gündür Vasilievich’in birimi, Suriye’nin kuzeydoğusundaki geniş mağaralar bölgesinde saklandığı düşünülen bir grup ISIS teröristlerini bulup imha etmekle görevliymiş. Kıvrılarak giden tüneller ve sarkıtlarla dolu mağaralarda yüz metre aşağıya kadar inen Rus birimi ISIS elemanlarını bulup öldürmüş.
Kurtulan subay Vasilievich ifadesine “Fakat birden isler garipleşmeye başladı. ISIS askerlerini öldürdükten sonra, mağara duvarlarından yankılanan daha derinlere inen bir tünelden çıkan garip bip sesi duyduk. Seslerin Mors kodu gibi ilkel bir haberleşme olduğu varsayılarak başka bir ISIS grubunun tünelin başka ucunda geldiğini zannettik. Adamlarıma hiç acımadan onları cehennemin dibine göndermelerini söyledim.” demiş.
Vasilievich’e göre söylediği tünel, yüz metrelik bir tavanla devasa bir mağaraya açılıyormuş. Mağaraya girdiklerinde karsılarındakilerin ISIS değil gayet düşmanca tavırlar içinde ağır silahlı insan benzeri yabancılarmış. Beş, on metre boyunda, altın ya da bronz renkteki dev insanlar hiç tereddüt etmeden Rus askerlerine ateş açmışlar.
Vasilievich “Uzaylı silahlar, insan eti de dahil olmak üzere dokunduğu her şeyi buharlaştıran altın bir ışık demeti saçıyordu. Askerlerim kahramanca savaşıyorlardı fakat Anunnaki’lerin ileri teknolojisi için çok zayıftık. Askerlerin mermileri, sadece vücutlarının üzerinden fırlayıp gidiyordu.” demiş.
Kaptan Vasilievich’in taktiksel bir geri çekilme emri verdiğini ancak Anunnakiler, yüzeye fırlatılan bir bombayla adamlarını katlettiğini söylemiş.
Astrobiyolog ve Sümerli akademisyen Herman Schwartzbaum, dünya çapında devletlerin, sayısız Anunnaki baskınlarıyla karşılaştığını iddia etti. Nebiru sisteminin dördüncü gezegeninden gelen bu dünya dışı varlıklar, Nebiru’nun gelişinden bu yana saldırılarını arttırmış.
Ne kadar doğru bilinmez ama Bu NIBIRU olayı gün geçtikçe ilginç bir hal alıyor…

Реклама