Nikola Tesla Bilgileri Hangi Varlıklardan Alıyordu


nikolaSORU: NikolaTesla’nın bilgilerini nereden aldığını soracağım.
RA :Nikola adıyla bilinen varlık bilgilerini Konfederasyon kaynaklarından alıyordu. Bu kaynaklar,bu son derece pozitif eğilimli,sizin deyiminizle melek gibi varlığın,diğer varlıkların yaşamlarını iyileştirecek şeyler yapması için ona yardım ettiler.Ama ne yazık ki,birçok Gezgin gibi,üçüncü Yoğunluk derecesinin titreşimsel sapmaları bu varlığın da diğer hemcinslerini algılayışını son derece saptırmış ve bozmuştu. Onun için görevi tam anlamıyla yerine getiremedi ve Bunun sonucunda da amaçlarından saptı.
SORU: Tesla’nın çalışması, yeryüzündeki insanlara nasıl yararlı olacaktı. Amacı neydi?
RA: Nikola adlı varlığın en çok istediği şey, gezegendeki Bütün varlıkları karanlıktan kurtarmaktı.Bunun içinde,gezegen küresinin sonsuz enerjisini,aydınlanma ve güç sağlamada kullanılması için gezegene vermeye çalıştı.
SORU:Gezegendeki varlıkları karanlıktan kurtarmakla tam Olarak neyi kastediyorsunuz?
RA: Bu yanıtın büyük bir kısmı teybin bozulmuş olmasından dolayı kaydedilemedi ama yanıtın anlamı aşağıdaki gibidir. Biz insanları karanlıktan kurtarmayı sözcük anlamında söyledik.
SORU:Bu karanlıktan kurtarma,Bir’inYasası’nın bir uygulamasımıdır, yoksa gerçek bir ürünümü içermektedir?
RA:Böyle bir kurtarma sonucunda iki çeşit deneyim ortaya çıkacaktı.
Birincisi, insanlar artık enerji için para ödemek zorunda kalmayacaklardı.
İkincisi ise enerjinin bu şekilde sağlanmasının ortaya çıkaracağı boş zaman, Bir’in Yasası’na ulaşmanın birinci basamağı olan kendini araştırmaya başlayabilmesi için gerekli olan özgürlüğü sağlayabilecek,bu olasılığı artıracaktı. Sizin deyiminizle, gün doğuşundan gün batışına kadar
Bedensel olarak çalışan kişilerin pek azı Bir’inYasası’nı bilinçli bir şekilde düşünebilir.
SORU:Genel olarak Sanayi Devrimi için nediyeceksiniz?
Bu her hangi bir biçimde plânlanmışmıydı?
RA:Evet.Gezginler,bir kaç dalga halinde bedenlendiler. Amaçları insanları yavaş yavaş gündelik yaşamın taleplerinden ve boş vakit bulma özgürlüğüne sahip olmama durumundan kurtarmaktı

Реклама
Автор: Teymur Kasamanli Рубрика: TURKIS