Ashtar : SON DAKİKA HABERİ! SİRİUS ‘’UFO’’ DÜNYA BARIŞINI GETİRDİ !


8_nEnder Subaşı                                                                                Son Dakika Haberi!
Merhaba, Sevgili Dünya Sakinleri, Ben Ashtar. Size Ukrayna üzerinde yaptığımız Çifte Sorun oyununun başarısı hakkında ileteceğim çok güzel haberler var. Artık Dünya üzerinde ortaya çıkmaya başlayan Gerçekler konusunun altında yatan ironiyi takdir edeceksiniz. Sizin deyiminizle biz gemilerde çığlık çığlığayız. Birçoğunuz Kırım – Putin’in askeri kuvvet kullanarak ‘barışı korumayı’ denemek için gemilerini ve yer mürettebatını topladığı bölge — üstlerindeki ‘puro biçimli UFO’ videosunu gördünüz. Video bütün dünyada olduğu gibi Rusya’da da izlendi, ve Rus medyası tarafından bir UFO olarak açıklandı. Fark etmişsinizdir ki bundan sonra Rus birlikler Putin tarafından geri ‘kışlalarına’ çekildi. O 1km boyundaki (3.000 foot) UFO’nun sorunlu bölge üzerinde uçuş gözlemlerinin karşılaşmak istemediği bir şey olduğuna karar verdi.
Eğer Turnet Radyo Network olmasaydı her şey kabal kontrolündeki medyanın bir soğuk omuz silkmesiyle yok olup gidebilirdi. Bu işin bütünüyle komik yapısını burada sizinle paylaşacağım.
8 Mart 2014 (TRN) – Amerika birleşik devletleri Ukrayna semalarında yeni muhteşem bir askeri varlık konuşlandırdı. Gemi 6 Mart 2014 de güpegündüz gökyüzünde belirdi ve şaşırmış durumdaki medya ve yerel halk bunu ‘UFO’ olarak tanımladı. Gemi şimdi bütün halk tarafından göründüğü için TRN şu anda yeni bir gelişmişliği rapor edebilmekten ve ‘Gökyüzü Korkusuzu’nu sunmaktan çok memnun. Ukrayna semalarındaki geminin videosu ve diğer detaylar aşağıdadır.
Gökyüzü Korkusuzu insanlığın varoluşundan beri olan en gelişmiş askeri silah sistemidir. Dünya üzerindeki hiçbir şey onla mukayese bile edilemez. Gemi, uzun puro biçimlidir, yaklaşık 1km (3000 foot) uzunluğundadır, uzunluğu yaklaşık olarak 3 kargo uçağı boyundadır.
Bir yer çekimi manipülasyon sistemiyle uçmaktadır, ki bu onun her hangi bir irtifada uçmasına ve manevra yapmasına izin verir – hatta uzayda bile – jet motoruna, pervanelere ya da masif yakıt tanklarına veya roket motorlara ihtiyaç duymamaktadır. Bütün bunlar dünyanın yer çekiminin manipüle edilmesiyle sağlanıyor, ki bu bütün niyet ve amaçlar için sınırsız hareket kabiliyeti sağlıyor.
Gemi yer çekimini manipüle ettiğinden dolayı geminin içindeki sistemler ve mürettebat üzerinde SIFIR yer çekimi etkisi vardır. Geminin yer çekimine karşı ilerlemesi yerine yer çekimi gemi ile ‘birlikte’ hareket ediyor. Bu şu demek, gemi daha önce imkansızmış gibi görünen açılarda ve hızlarda mürettebat her hangi bir ‘G-gücü’ tarafından etkilenmeden hareket edebilir.
Onun maksimum hızı sınıflandırıldığı zaman, TRN Gökyüzü Korkusuzunun atmosfer içerisinde saatte on binlerce mil hıza ulaşabileceğini, veya durabileceğini ve gezinebileceğini rapor edebiliyor – bütün bunlar sessizce oluyor. O sadece bu inanılmaz hızlara ulaşamaz aynı zamanda bunları anında o kadar hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ki bu gemiyi tamamen dünya üzerindeki herhangi bir sistem için dokunulmaz yapar.
Geminin dışı trilyonlarca nanit ile kaplı, böylece teknolojik avantajdan ötürü o radarlar tarafından belirlenemez, her hangi bir uçak savar sistemi tarafından tespit edilemez, kızıl-ötesi veya her hangi bir ısı-kilitli silah tarafından bulunamaz. Bu nanitler geminin sadece anti-radar özelliği değildir, onlar aynı zamanda savunmada ‘ışık-kırma’ görsel gizlilik, iletişim ve silah sistemlerinin de parçasıdırlar.
Savunma amaçlı olarak nanitler geminin bir yanındaki görüntüyü diğer yana transfer ederek gösterebilirler ki bu çıplak gözle geminin bir anda ‘yok olduğu’ şeklinde gözlenebilir.
İletişim için diğer nanitler bütün elektro manyetik salınımları gökyüzüne yönlendirirler ki bu herhangi bir yer istasyonu veya hava-gücü radyo istasyonu tarafından yakalanabilmesini imkansız hale getirir.
Silah olarak, Gökyüzü Korkusuzu herhangi geleneksel bir silahı kullanmamaktadır. Onun bütün silahları bir çeşit darbe-plazma atışları şeklindedir ki bu çıplak gözle bakıldığında mavimsi-beyaz odaklanmış ışık yıldırımları olarak görünürler. Bu silahlar ilk olarak ikinci Irak savaşı sırasında deneysel bazda kullanılmışlardır, ki orada prototipler depolara monte edilmişlerdi ve bunun kullanımına şahit olan Iraklı askerlerin şaşkın bakışları altında arabalar, otobüsler ve kamyonlar eridi. Silahlar 360 derece dikey ve 360 derece yatay her hangi bir kör noktaya sahip olmadan kullanılabiliyorlar. Geminin silahlarından hiçbir şey kaçamaz, dünya üzerinde insan yapımı olan hiçbir şey. Metaller saniyeler içinde eriyik hale geliyor ve eriyorlar, beton toz hale geliyor. İnsan bedenleri bir saniyenin altında eriyerek minyatür hale geliyor, yanıp buruşuyorlar.
Her hangi bir saldırı da gemideki sistem şaşırtıcı sayıda tehdit ile aynı anda başa çıkabilir, resmi olarak binlerce saldıran hedef gemiye ulaşamadan ortadan yok edilebilir. Onun plazma silahını sınıflandırırken TRN geminin havadaki yüksekliğinin hiçbir önemi olmadan ufuktan ufka her hangi bir hedefe saldırabilme kabiliyetini rapor edebilir! Bu kabiliyetin verdiği dünya üzerindeki herhangi bir silahın Korkusuza karşı konuşlandırılamayacağı veya karşı saldırıya uğramadan kullanılamayacağı anlamına gelmektedir.
Gemiyi muhteşem yapan şeylerden biri de silahları bir kez kullanıldığında kullanılmış olduğu alanın girişe tamamen güvenli olmasıdır. Her hangi uzun zamanlı bir radyo aktif sızıntı veya sağlık karşıtı bir durum yoktur. Bu konumda gemi kolaylıkla giriş yaparak bütün bir ülkeyi ortadan kaldırabilir ve onun çıktığı alan Amerika Birleşik devletleri tarafından yeniden yerleşime ve gelişime hazır hale getirilebilir.
İnanmakta güçlük çekebilirsiniz, gemi okyanusta bir yer altı üstünde bulunmaktadır. Gemi su altında da işlemektedir ancak su altındayken silahlarını kullanma konusunda ayarlanması gereken detaylar vardır. Silahlar su altında da çalışmaktadır ancak kullanıldıkları alana yakın olan herhangi bir şey plazmik olarak dağılmaktadır, ki bu çevredeki masum yaşam formlarını geri dönüşü olmayan bir şekilde değiştirmektedir.
Bu gemiyi geliştirmek yaklaşık olarak 25 yıl ve trilyonlarca dolara mal olmuştur. Pentagonu ‘trilyonlarca doların hesabını verememekle’ suçlayanlar şimdi paranın nereye gittiğini tahmin edebilirler.
AMERİKAN DÜNYA DÜZENİ
Amerika Birleşik Devletleri’ni duydunuz mu? Dünya Birleşik Devletleri’ne hazırlanın [Ashtar: NESARA’yı okuyunuz]. Bir »Yeni dünya düzeni» olacak ve bu düzen Amerikan olacak.
Dünyada şu an var olan milletler,eğitimsiz, küçük ve barbar olduklarını ispatladılar; bağımsız egemen devlet olma haklarını kaybettiler. Kısa süre sonra Kırım’da görüleceği gibi, Rusya, çok fazla yanlış davrandığında ve çatışmalar başladığı zaman son derece küçük düştüğünde, Birleşmiş Milletlerin »tek dünya hükümeti» çalışması aniden Amerikan hale dönüşecek. çünkü dünyanın geri kalanının başka seçeneği olmayacak.
Beş gün önce, bu web sitesinde Amerika’nın Ukrayna üzerinden Karadenize doğru uçak gemisi timi yerleştirdiğiyle ilgili bir duyuru yayınlandığında, birçok kişi bunun uydurma olduğunu iddia ederek eleştiride bulundu. Fakat günler sonra, amerikan uçak gemileri Yunanistan sahilinde görüldü. Yazıdaki son paragrafta şu şekilde ifade ediliyordu: »ABD ayrıca s-400ü devre dışı bırakabilen, başarıyla test edilmiş yeni bir silah sistemi yerleştiriyor. TRN belli sebeplerden dolayı bu sistemin özelliklerini açıklamıyor. Yeni »Gökyüzü Korkusuzu » bu silah sistemidir.
6 mart 2014 te çekilmiş, Ukrayna semalarındaki Gökyüzü Korkusuzunu gösteren video aşağıdadır. Ukrayna medyası tarafından UFO olduğu rapor edilmiştir. O bir Ufo değil, o bir Amerikan savaş gemisi. Ve şu andan sonra dünya eskisi gibi olmayacak. TRN
(Orijinal video kaldırıldı fakat, başka bir kaynak onu aşağıdaki yorumla tekrar açığa çıkardı
Bir ülke ne zaman siyasi bir komplo ile kabal tarafından teslim alınsa, Ufolar görünüyor, fark ettiniz mi?)
Evet, Sevgililerim, aslında Ukrayna üzerinde çok büyük bir gözetleme gemisi vardı. Fakat bu gizlice Amerikan hükümeti tarafından geliştirilmedi. Bu, Asthar komutasındaki Sirius yıldız sistemi filosuna ait. Buna karşı koyamadım, bu misyonu gerçekleştirmek için idareyi kendi elime aldım ve bu bir zevkti.
Şimdi yukarıdaki ‘medya açıklamasını’ merak ediyor olabilirsiniz. Gökyüzü Korkusuzu gibi çok cazip bir isim buldunduğunu kabul etmeliyim. Tabii ki bu biraz da kelime oyunu, çünkü korkutucu hissi vermesi amaçlandı. Ama ayrıca korkutucu-olmayan (dread-not)olarak da okunabilir. Geminin, Kathryn in ‘ tamamen dehşet verici şekilde muhteşem» tanımına uyan, özelliklerini çok doğru bir şekilde ve önemli ölçüde tanımlayan bilim-kurgu yazımızla oldukça gurur duyuyoruz.
Özellikle çabalarımızın sonuçlarıyla gurur duyuyoruz. Şimdi (yerdeki askerlerimiz sayesinde) bu geminin gerçek kökeniyle ilgili dünya çapında tartışmalar olacak. Eğer bu gerçekten de insanlık tarihinin en gelişmiş askeri silahıysa, ve ABD ye aitse, makalenin dediğine göre, dünyanın geri kalanı tamamen ABD ye ait demektir. Eğer ABD ye ait değilse (kimse bunu iddia etmedi) O zaman nedir? Bir UFO olmalı!!
Dünyadaki ülkelerin askeri güçleri, bunun bir oyun kurucunun işi olma olasılığını görmezden gelmeye cesaret edebilir mi? Şu an insanlık tarafından bilinen her silah tamamen demode olmuş, kullanılmaz durumda olsa, buna herhangi bir askeri karşı koyma olmaması düşünülebilir mi? Ya ABD ye aitse? Ya ABD ye ait değilse?
Siyasi politik grupların sponsor olduğu askeri elitlerin savaş odalarında, meclislerinde kopacak kavgaları, olacak bağrışmaları hayal edebiliyor musunuz? Tamamen iktidarsız olduklarını öğrendiklerinde kızarmış yüzlerindeki kızgınlığı hayal edebiliyor musunuz? Bu kez parayla satın alabilecekleri, güçlerini zorla yeniden elde etmelerini sağlayacak hiçbir şey yok.
(Yeni Vaat Edilmiş Toprakların güvertesinde, Nutcracker’dan harika »Kurşun askerlerin Marşı’nın nağmelerini duyabilirsiniz.)
Onların başvurabilecekleri tek şey, büyük gemiden haberleri yokmuş ya da onun varlığına inanmıyorlarmış gibi yapmak. Bunu görmezden gelmek ancak oturma odanızda duran kocaman bir fili görmezden gelmek kadar kolay olacaktır! Medya üzerindeki hakimiyetleri düşünüldüğünde, başarılı olmuş sayılabilirler. Çünkü kamuoyunun hafızası kısa sürelidir. Fakat biz bunu da düşündük
Malezya’da yok olan uçaktan bilginiz vardır. 370 sefer sayılı uçak doğu sahilinde sığ suların üzerinde süzülmeye başlamıştı ki hızla 35.000 feet’ten 0’a düştü ve yok oldu. Aynı anda radarda bir uçan cisim belirdi ve herhangi bir uçaktan 4-5 kat daha hızlı bir şekilde hareket ederek bir noktada durdu, ve ardından uçağın kaybolmasından saniyeler önce o da radar ekranından yok oldu.
Size şunu söylemekten çok memnunum ki tüm yolcular ve mürettebat gizli bir lokasyonda güvende ve mutlular. Bölgede çok sayıda gemi vardı ve işlem kolayca tamamlandı. Şu da güzel bir rastlantı ki uçakta pek çok ülkeden çok sayıda ışık işçisi bulunmaktaydı. Öyle ki, taleplerimizin yerine getirilmesi için «rehin alınmalarından» hoşnut ve hevesli oldular.
Rehinelerin serbest kalması elinde kitlesel imha silahları bulunduran tüm ülkelerin derhal bunları bertaraf edecek küresel anlaşmaya varmasıyla olacak. Ayrıca;
1. NESARA kanunu tüm dünya liderlerinin imzasına sunulacak – Birleşmiş Milletler tüzüğündeki ülkeler için ise BM yetkililerine – ve derhal yürürlüğe girecek. Başkan Barack Obama’nın ilk imzalayan olmasını bekliyoruz.
2. Dünya’daki her bir birey için etnik kökeni, dini ve ulusuna bakılmaksızın Küresel Barış Bayramı ilan edilecek ve bu ay gezegenin tüm köyleri, kasabaları, şehirlerinde şarkılar, danslar ve halk performanslarıyla geleneksel olarak kutlanacak. Tüm bu etkinliklerin giderleri askeri harcamalar için toplanmış olan fonlardan karşılanacak.
3. Kendi ailelerini kurmaları ve çevrelerini oluşturmaları için askeri personellere tüm silahlarını ve üniformalarını teslim etmelerini müteakip üç ay boyunca tam maaş ödenecek. Bundan sonra, hiçbir birey ya da ulusun askeri aktivitesine, silah ya da ekipman donanmasına izin verilmeyecek. Bu da tüm yönetim birimlerinin altyapılarını, temiz su, sağlık sistemi ve sıhhi tesislerini, eğitim ve sosyal programlarını tüm vatandaşlarının yararına geliştirmeleri için özgür kılacak.
Dünya Gezegeni insanları artık tüm büyük şehirlerin üzerinde bulunacak olağanüstü gemilerin itiş gücü sistemi arkasındaki teknolojiyi paylaşmayı iple çekiyor olacaklar. İnsanların artık varlığımıza aşina ve rahat hale gelmelerini diliyoruz. Çünkü yakında özgürlük, güzel zamanlar, sınırsız bedelsiz enerji, ve küresel bollukla bir arada olacağız.
Biz ifşaat için söz verdik sevgililerim. İşte burada. bu büyük değişimin gezegende yaşayanların bilinçlerine akışının kaçınılmaz olması birkaç gün alabilir. Fakat sizi temin ederim ki, başladı. Varlığımızı dünyaya göstermeye devam edeceğiz. Şu an Amerika bu güce sahip oldu. Bu, elit kesim üzerinde büyük bir kafa karışıklığına neden olacak. Fakat biz eminiz ki dünya vatandaşları, dünyada kalıcı ve sürekli barış gerçeğine çok çabuk adapte olacaklardır.
Şimdi burada yeni hayatta, davulun daha nazik vuruşuyla neşeleniyoruz. Şu sözlerle biten çocuk şarkısını söylerken,ona kendi sözlerimizi eklemenin keyfini yaşıyoruz:
»Davulumu onun için çaldım,pa rum pum pum pum Onun için en iyisini çaldım,pa rum pum pum pum rum pum pum pum, rum pum pum pum, Sonra bana gülümsedi, pa rum pum pum pum Bana ve davuluma»
Evet, hepimiz, farklı bir Davulcuya doğru yürüyeceğiz-evrenin nabzına, sevgili yaratıcımızın nefesine, bizim tarafımızda olan yıldız erkek kardeşlerimiz ve yıldız kız kardeşlerimizle birlikte. Yeni altın çağın parıldayan ışığında hep beraber neşeleneceğiz.
Ben sizin erkek kardeşinizim, Sevgiyle, neşe ve gülümsemeyle, Asthar

Реклама
Автор: Teymur Kasamanli Рубрика: TURKIS