UZAYLILARIN VARLIĞININ KANITI..


4_nİngiliz bilim insanları, atmosferin 12 ve 50. kilometrelerinde yer alan stratosferin 27 kilometresine bir balon göndererek araştırmalar yaptı.
İngiliz bilim insanları, atmosferin 12 ve 50. kilometrelerinde yer alan stratosferin 27 kilometresine bir balon göndererek araştırmalar yaptı. Bilim insanları, balonun üzerinde tuhaf zerreciklere rastladıklarını ve bunun uzaylıların yaşadığının kanıtı olduğunu söyledi.

-Araştırma balonunun üzerinde biyolojik organizmalar bulunduğunu belirten Sheffield Üniversitesi profesörlerinden Milton Wainwright, «Organizmaların yeryüzüne ait olmadığına yüzde 95 eminim. Bilimin elindeki tüm bilgiler ışığında, bunun uzaydan geldiğini biliyoruz. Bu yaşam şeklinin bu kadar yüksekliğe çıkabileceğine işaret eden bir mekanizma yok. Bilinen fizik kurallarına göre bunların dışardan geldiğini söyleyebiliriz. » diye konuştu.
Araştırmaları Journal of Cosmology bilim dergisinde de yayınlanan Profesör ve ekibi: «Eğer bu araştırmamız doğruysa yaşam dünyaya uzaydan da gelmiş olabilir. Böyle bir durum ise bu zamana kadar yapılmış tüm biyoloji ve evrim teorileri çürütür. Yani bu bilimlere ilişkin kitapların baştan yazılması gerekir.»
Daha önce yapılan bir araştırmaya göre, Dünya’daki yaşamın meteor yağmurları sonucu oluşmuş olabileceği iddia edilmişti. Söz konusu araştırmalara devam eden bilimadamlarına bu son araştırma da yardımcı olacak.
Uzmanlar stratosferin içinden elde ettikleri bu partikülleri incelemeye devam edeceklerini açıkladı.

Реклама
Автор: Teymur Kasamanli Рубрика: TURKIS