KAÇIRILMALAR, DÜNYA DIŞI TEMAS VE UFO ÇEKİMLERİ KONUSUNDA


Farah-Yurdozu-200pxSon günlerde pek çok arkadaşımdan benzer konularda sorular aldığım için herkese açık bir cevap yazıyorum:
 Özellikle Dünya Dışı varlıklarla temas kurduğunu ya da onlar tarafından ziyaret edildiğini düşünen ve deneyim yaşayan arkadaşlara sesleniyorum. Bu konuyu derinlemesine araştırıp sizin için ruhsal gelişim ve Dünya okulunda ne türlü bir ders içerdiğini anlayabilmeniz için: mutlaka ipnozla geriye dönüş yani Regresyon Terapisi yaptırmanız lazım. İpnozla geriye dönüş çalışması hem bu hayatınızda, çocukluğunuzda hem de önceki yaşantılarınızda yarım kalmış derslerin, yaşam deneyimlerinin, fizik ötesi boyutlarla kurulan irtibatların kökenine inmenizi sağlar. Temas ve kaçırılmalardan sonra yaşadığınız her ayrıntıyı uyanık bilincinizle hatırlayamazsınız. Sadece rüya ya da astral planda yaşanmış bazı anılar kalır. Ama regresyon sizin o ana tekrar dönüp her şeyi birebir yaşamanızı sağlar. Kaçırılma veya temastan sonra eğer bedeninizde bir gece önce olmayan izler, morluk, yara izi, ameliyat izi , iğne izleri fark ederseniz, hemen resmini çekin. Ve doktora gitme imkanınız varsa muayene olun. Daha ileriki safhalarda mikro çip olup olmadığını saptamak için röntgen çektirmeniz gerekir.
 Tabii ki ipnozla geri dönüş seansı için bu işi profesyönel anlamda yapan ehliyetli uzmanlara başvurmanız gerekir. Bazı psikolog ve psikiyatristler ipnozla tedaviyi zaten uyguluyorlar. Ayrıca regresyon çalışması yapan sertifikalı / eğitimli uzmanlar da var.
 UFO fotoğrafı ve videosu çeken arkadaşlarıma gelince: onlardan ricam çektikleri görüntüleri önce uzman bir fotoğraf stüdyosunda analiz ettirmeleri. Diğer önemli konu resmin/videonun çekildiği anda astronomik açıdan gökyüzünün o andaki durumu, Ay ve diğer yıldızların, yapay uyduların bulunduğunuz mekana göre hangi konumda olduklarının saptanması. Çevrenizdeki hava alanlarından yapılan uçuşların bilinmesi. Gözlem sırasında başka tanıklar var mı. Bütün bu analiz ve çalışmalar yapıldıktan sonra eğer çektiğiniz görüntünün dünya/insan yapısı bir uçan cisim olmadığından eminseniz tebrik ederim! İşte o zaman Türkiye UFOlojisine gerçekten katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Benim önerim bu aşamada Kandilli Rasathanesinden, hava alanlarından yardım almanız. Tabii üniversitelerin fizik/astronomi bölümleri de yardımcı olabilir.

Реклама
Автор: Teymur Kasamanli Рубрика: TURKIS