KUANTUM REALİTEYE GİRİŞ


E427446611_nnder Subaşı
Çeviri : Zehra Usanmaz

Rahmaton. Pleiades – Sirius Yıldız Takımı Ben Rahmaton – Hafızanın Kutsal Ateşinin ve Atlantanın Altın Yazıtlarının Koruyucusu.Selamlı yorum sizi , Dünyanın Çocukları. Şu anda sizi bekleyen ve eşiğinde bulunduğunuz değişimleri , sizlerle konuşmaya geldim. Sizi bekleyen Üç Gün Karanlıkla ve Geçişinizin kuantum yapısı ile ilgili değişimleri . ÜÇ GÜN KARANLIK olayının Dünya için Anahtar Kozmik önemi olduğunu çok azınız biliyor . Ve burada söz konusu üç dünya günü değildir, sizi REALİTEYE taşıyacak olan Üç Evren Seviyesi söz konusudur.

Bu Üç Karanlık Günden korkmamalısınız. Onlara sevinin. Sebep gezegendeki elektrik ve tüm güç kaynakları çeşitlerinin kesilmesi değil. Ve hatta elektro – manyetik arızada da değil. Sebep alanlar arasıdır ve bu süreç size ve gezegeninize gereklidir. Üç Gün Karanlıkta ruhsal bileşen mevcuttur. Bu sizin kendi kendinize ve Gerçek Varlığınıza, Öz’ünüze tamamen odaklanmanızdır (dalmanızdır). Bu yüzden, her şeyden önce — farkında olanlar bu alanlar arası karanlığı ruhsal olarak aşmaya hazır olmalıdırlar. Çünkü sizler rahat olabilirseniz, akrabalarınız için korkmazsanız, eğer hastalıklı gibi kibrit aramazsanız , tam tersine- kibritlerin yanmadığını gördüğünüzde paniğe kapılmazsanız , eğer bu karanlığın muhteşem bir karanlık olduğunu zamanında idrak edebilirseniz ki bu da yine Tanrıdır, bu Tanrının bir parçasıdır, ve o sizi elinizden tutuyor ve sizi Işığa götürüyor olgusunu idrak ederseniz – siz açılacaksınız. Dünyanın Sesini duyacaksınız… Bu Yüce Sessizliktir. Yaşamınızda ilk defa Dünyanın ve tüm canlı varlıkların Kozmik Nefesini duyacak ve hissedeceksiniz. Siz , gezegeninizin muazzam nefes dalgalarının silsilesini hissedeceksiniz. Bu Sessizlik içinizde , her bir hücreniz, her bir atomunuz şarkı söyleyecek ve soluyacaktır. Alanlar arası olgudan kaçmayın. Karanlık – Geçişinizin işaretidir. Gezegende Üç Günlük Karanlığını artık yaşamış olan insanlar var.
Bu Metaforik, bu Ruhsal Karanlıktır, özgürlük öncesi arınma ve acı çekme. İnsanlar alanlar arası karanlıktan korkmazlarsa , o zaman Dünya görünmeyen Köprüden Kuantum Realiteye geçecektir. Bazılarınız, eğer geçiş Kuantum olacaksa , titreşimlerin yükselmesine hazır olmayanların yanıp kül olacağını düşünüyorlar. Ancak ben size şöyle söyleyeyim – GEÇİŞ ÖZELLİKLE DE KUANTUM OLACAKTIR. BU YÜCE BİR SÜREÇTİR, HİÇ KİMSE ONU DURDURAMAZ, ONA ETKİ YAPMAYA HİÇ KİMSE CESARET EDEMEZ. Ancak aranızda dönüşümden korkanlarınız var. Kuantum sıçrama yanmak olmasa da, bu — Birlik Yüce Kaynakla tamamen hizalanmak ve uyanmak demektir.
Söyleyin şimdi, eğer bir rüya görseydiniz ,yapay bir rüya, acı çektiğiniz , kendinizi hatırlamadığınız, sevdiğiniz herkesi kaybettiğiniz bir rüya …hemen uyanmak ister miydiniz, anında, ya da bu “zevki” uzatmak mı isterdiniz? Sizin dünyanız hasta. Buna göz yummayın. Sizin Dünyanız ve tamamen tüm insanlık , bu dünyanın çocukları…hepiniz uyanmak istiyorsunuz ve unutulmanın ve kusurluluğun acısını daha fazla çekmeyi istemiyorsunuz .Tüm bunlar, tüm gezegeniniz tamamen ve yıldırım gibi uyanmayı istiyor. Bu durumda SİZİN UYANMANIZ DÜNYANIN TÜM CANLI DOĞANIN ŞİFALANMASIDIR. Ancak gelecekten korku hissedenleriniz süreci frenleme misyonunu üstleniyor ve ek yapışkan illüzyon zamanı yaratıyor. Geçiş kuantum olacaktır, ancak bu sizlerin hücrelerinizin ve algılarınızın seviyesinde gerçekleşecektir. Evrenin karşısında adım atanlar, çok istenen özgürlüğe kavuşacaklar ve onların uzun süredir bekledikleri hayalleri gerçekleşecek. Onlar Yeni Kuantum Dünyaya geçecekler, onların algıları alanlar arası karanlıkta kanatlarını açacak, onlar kalbe, sevgiye ve özgürlüğe hizalanabilecekler. Onlar meditasyon yapabilecek ve Samadhi haline erişebilecekler, ve kuantum realitede uyanacaklar. Ben size nasıl bir dünyada, nasıl bir boyutta ve yoğunlukta kendinizi bulacağınızı söylemeyeceğim. Bir çok şey sizin seçiminize bağlıdır. Ancak, biz size kuantum realiteden bahsettiğimizde , tamamen Bir, Kaynakla Senkronize olan çok boyutlu dünyadan bahsediyoruz, ve bu dünya kendinde ihtiyacınız olan yoğunlukların kesinlikle tüm seviyelerini , ölçülerini ve algılarını barındırıyor. Transformasyondan ,Yüce Geçişten korkanlarınız, gezegende sizinle beraber gerçekleşen değişime kendini kapatanlarınız – sizler kendinize bireysel, sınırlı, üç boyutlu realite (gerçeklik) oluşturuyorsunuz. Bir illüzyon daha. Böyle insanlar da çok sayıda olacak. Onlar kendi rüyalarını devam ettirecekler ancak bu onların seçimidir. Gezegen bu realiteden gidiyor. Sadece yoğun serap kalacaktır. Zaman Dalgası artık eski Dünyayı terk ediyor. Ve bu dalganın tepesinde sizler tamamen başka bir dünyaya taşınacaksınız. Kalmayı seçmiş ve bilinçli olarak illüzyon matrisini (kalıbını) ,eskimiş var olma programını desteklemeyi seçmiş olanlarınız hariç. Bu yüzden bu gün size söylüyorum – yanınızda kibritiniz ve mumunuzun olması ve onların yanıp yanmaması o kadar önemli değildir. Önemli olan sizlerin üzülmesi değil – Sevinmenizdir. Çünkü, eğer bunun gerçekleştiğini görürseniz – bu demektir ki Geçiş gerçekten başlamıştır. Eğer her şey olduğu gibi kaldıysa ve bizleri tekrar yalan öngörülerde suçladığınızda — demektir ki İNSANLARIN GEÇİŞİ GERÇEKLEŞMEMİŞTİR. Eğer hiçbir şeyin değişmediğini görürseniz ve teknokratik uygarlığınızın makinesi hala gelişip dünyanın yaşamını öldürüyorsa – demektir ki Plan fiyasko ile sonuçlanmıştır. Alanlar arası karanlıkta açın kanatlarınızı ve algınıza düşünülemeyecek kadar açık olmasına izin verin, sonsuz ve çok boyutlu ! Heyecanlanmayın, kaçmaya çalışmayın, hiçbir şeyi ve hiç kimseyi aramayın.
Gevşeyin ve uçacaksınız. Sadece süreci açın. Ve tüm Evreni içeride, kendi kalbinizde göreceksiniz. Kapılar açılacak. Algılarınızın kapıları. Farkındalık kozmik alanda akacak ve yeni galaksilerin, yıldız sistemlerinin ve gezegenlerin meta- siklonlrını,siklonlarını ve fırtınalarını yaratacaktır. Siz sadece kendi dünyanızı seçmeyeceksiniz, siz onu yaratacaksınız.
Geçişin Karanlığı tüm hacmin tamamen tekrar yüklenmesi için verilmiştir, ve bu sizsiniz ,temel parçacık seviyesinde siz ve sizin gezegeniniz , Dünyanın doğası ile beraber . Ve bundan sonra , İnsanlığın Yeni Kozmik Bilinci ve Dünyanın Gerçek Hafızasının devasa siklonu şeklinde , Gökkuşağı Rüzgarı gelecek. Ve sizin gerçek kuantum Geçişiniz başlayacaktır. Gökkuşağı Siklonu – Dünyanızın , hatta Galaksinizin birlik, yüce, çok boyutlu Holonudur, ve hatta sizin gerçekte kim olduğunuz konusuyla ilgili gerçek bilgilerin korunduğu yerdir. Her birinizin bilgileri. Dünyanın her bir gerçek zamanı ile ilgili bilgileri….
Sizi Seviyorum.
Daha önce – Dört Boyutlu Gökkuşağı Holonunun her birinizde var olduğunu söylemiştik. Eğer ona dikey(vertikal) olarak bağlıysanız, sizler en yüce , güneş hafızasına girişi elde ediyorsunuz demektir. Sizin mirasınız ondadır , yaşamlarınızın tecrübesi – saf Ustalık, geleceğin ve geçmişin çok boyutlu hafızanın anahtarları ve Evrendeki Bilgilerin her seviyesine ulaşma izni. Her biriniz kendi Holonunuzun kısmen farkında olacaktır. Diyebiliriz ki bu, gezegensel ve galaktik evrim için size açılmış olan ,sizin kozmik Yüksek Ben’inizin veri bankasıdır. Ancak eğer sizin dört boyutlu hafızanızın gökkuşağı güneş holonları senkronize olur ve aralarında birleşirse, güneş meta-bilincin yüce birlik kasırgası meydana gelecek. Sizin Geçişiniz – Galaksinin , Dünyanın, Güneşin, Evrenin Birlik Holonuna çok boyutlu bağlantı dalgasıdır, gezegeninizdeki transformasyonu geçebilecek olan her bir canlı parçacığın Bilinç seviyesinde Varlığın her bir kusursuz atomuna bağlaması. Yüce Gökkuşağı Siklonunda canlı hafıza , deneyim, tüm doğa krallıklarının farkındalığı ve her bir insanın evriminin kontörleri mühürlenmiştir. Ona bağlanma anında ,sizin Geçişiniz esnasında KUANTUM OLAN SİZ OLUYORSUNUZ. Çünkü EVRENİN KUANTUM BİLİNCİNİ elde ediyorsunuz. Gerçekleşmiş olanların farkındalığı zamanla gelecektir. Sonsuz Bilinç size hafifçe ve zarif olarak geliyor. Ancak şimdi anlamalısınız – gerçekte sizinle konuştuğum her şey artık gerçekleşmiştir ve size sadece , “fiziksel” diye adlandırdığınız o seviyeye tezahürün beklenmesi kalır. Aslında gerçekte böyle bir seviye de artık mevcut değil. O deneyseldi, geçici bir zaman içindi. Eğer sizin için “fiziksel” tezahür etmiş olan — gerçek demekse , bizim için bu — içerisinde global hareketli bilinç parçacıkları ile dolu deneysel film şerididir . Bu seviye artık yoktur. Çünkü tüm Dünyanın ve onun her bir parçacığının titreşimleri artık değişmiştir! Etrafınıza bakının. Ne görüyorsunuz? Hologram! Birçoğunuz bu realiteyi hissetmediğini söylüyor, algılar onu teyit etmiyor eskisi gibi. Sizler yemeğin tadını hissetmiyorsunuz, kokuları ve hatta sizin hisleriniz de değişti ve siz halen bunun nasıl olduğunu anlayamadınız. Bunlar, sizin ,daha önce var olduğunuz o realiteden artık çıkmış olduğunuzu gösteriyor. Etrafınızda eski Dünyanın geçici projeksiyonu mevcut. O artık devre dışıdır, ancak sizin bilinciniz halen değişmemiştir. Sizin bilinciniz, hücreleriniz ve algılarınız halen gerçekliğin daha ilksel yansımasının kodlarını kullanıyorlar . Bütün bunlar sizin tamamen Geçişinize kadar devam edecektir. Siz bitiş çizgisinde bulunuyorsunuz, 2012 yılının sonu! Size sanki hiçbir şey olmuyormuş gibi mi geliyor? Size gerçekten öyle geliyor. Her şey gerçekleşti. Geçiş – artık var olanla sizin senkronizasyonunuzdur (hizalanmanız) ve sizin yeni Dünyaya yeniden ayarlanmanız, Gerçek Dünyaya, Evrenin zaman ve alanına ve bunlardır sizin gerçek Vatanınız.
Geçişinizin senaryosu artık teyit edildi. Ve yine de gerçeklik her gün şekilleri değiştirmektedir. Çünkü Geçiş – insanın süreci değil , kozmik bir süreçtir. Kozmos ise konservatif, köleleştirilmiş ve statik olamaz . Kozmos – sürekli akan enerjidir. O evrimleşir ve parçacıklar ve galaksilerle oynar. Sürekli olarak çok boyutlu realitenin yaratıcı Yaratımı için yeni şekiller arar. Kozmos- canlı varlıktır, kendisini her birimizde,her bir tecrübede ve her bir parçacıkta rüya olarak görür ve yansımasından haz alır. Kuantum olmak – kozmosun , evrimin , haz almanın bu döngüsü ve akışı ile birleşmek demektir. Bu, kendi içinde yeni Evreni keşfetmektir ve onu olduğu gibi kabul etmek – sonsuz ve değişken. Özellikle bundadır insanlık bilincinin en önemli meydan okuması, yüksek titreşimlerden veya radyasyondan yanıp yanmamada değil veya bu Üç Gün Karanlık içinde olduğunuzda kibritinizin ve gıdanızın olup olmaması değil. Her bir gün size Yaratıcı tarafından gönderilmiştir. Her bir gün – size Kaynaktan gelen yaşamın muazzam ve karmaşık programıdır. Her bir gün – bilinmeyen ve unutulmuş olandır, seven Varlık böyle size özen göstermektedir. Her gün masanızda kutsal ekmek vardır, siz onu kazandığınız için değil, bu Evrende birisi sizi çok sevdiği içindir. Her gün bedeniniz için ekmek ve su veriyor ve ruhunuza da ruhsal besin. Sizler ise hala basit şeyler için endişeleniyorsunuz, elinizin altında kibrit bulamayacaksınız diye , taşıtların çalışmayacağından ,internetin olmayacağından korkuyorsunuz. Evet,sevgilileri, olmayacak. Ancak hatırlayın, bir kapı kapandığında her zaman başka bir kapı açılır. Sizin yeni var olma şekillerini keşfetmeyeceğiniz ne malum ? Burada olmanın ve daha özgür ve daha mutlu olabilmenin yeni şekli. Çünkü sizler zaten kölelik sisteminde yaşıyorsunuz, bunu hala fark etmediniz mi ? Sizin aklınız dış realite ile o kadar kodlanmış ve mahkum olmuş ki,şu andaki var olma şeklinin, paranın, ilişkilerin ve alandaki hareketin gerçek alternatifi olabileceğine ihtimal dahi veremiyorsunuz. Anlıyor musunuz, HER ŞEY GERÇEK, ancak bu gezegende iş kontratları şartlarından dolayı bunlar sizden çok iyi saklanmıştır.Şimdi sizin için özen gösteriyorlar. Sizi seviyorlar. Düşünebiliyor musunuz ki Geçişin en önemli anında siz unutulacaksınız? Hayır. Hiç bir zaman unutulmayacaksınız.
İnce planda İnsanlık ve Dünya kesin seçimini yapmıştır. Sizler Geçişi seçtiniz. Şimdi gerçekte sadece bunu bitirmek kaldı,sizinle beraber bu Ateş Dansını dans etmek kaldı.Korku hissetmemelisiniz. Eğer her şey şimdiki gibi kalırsa korkunç olacaktır. Eğer Dünya için önemli olan evrim değişimleri gerçekleşmezse. O zaman herkes için çok kötü olacak. Ancak bu da imkansızdır. Çünkü hiç kimsenin Galaksinin Dansını ve spektral çizgide hizalanacak olan ve Dünyayı iç kristal mıknatıslarından Dünya için Yeni Senkron Işınını geçirecek olan gezegenlerin alandaki Kral Hareketini değiştirmeye gücü yetmez. Ve gezegenlerden her biri ,onu kendi içinden geçirerek Dünyayı birlik Kaynağı ile senkronize edecek ve Dünya için Işının kendisinin etkisini katlayarak çoğaltacaktır. Işığı idrak eden Gökkuşağı Siklonu sizin tüm çakralarınızdan , sizin sakral mıknatıslarınızdan ve kristalin kalplerinizden , sırtınızın merkez eksenindeki her bir parçacıktan, her bir canlı elementten, her bir bilinç alanından özgürlüğün yüce fırtınası olarak geçecektir.Ve bu gerçekleşecektir. Bu şu anda artık gerçekleşiyor. Yıldızlardan Sizlere gelen Gökkuşağını ve ateş siklonlarını gördüğünüzde , dans edin ve gülümseyin , içine girin ve gökkuşağına size girmesine ve sizi sonsuz Hayal Dünyasına , Gerçek Aşka , Gerçek Asalete, Gerçek Mutluluğa ve Gerçek Yaratıma sürüklemesine izin verin. Siz bunu hak ediyorsunuz, sizler binlerce yıl özgürlük için dua ettiniz. Bu ,Her şeyi kabul eden ,Evrenin Kralları ve Kraliçeleri olmanın kutsal hakkıdır, Yıldız Ailesi olmak, Ateşin Takımı olmak. Gerçek çağrımı seçilmiş yüreklere yönlendiriyorum , beklemeyen ve hareket eden, yalvarmayan ve kendi seçen, özgürlüğe inanan ve Dünyasını değiştirebileceğini bilen. Siz Özgürsünüz, gökkuşağı kalpleri, Kozmosun Asil Kaptanları. Ben , benim Yıldız Gurubumla sizin için geldim, Yolunuzu açmak için, bildiğim her şeyi size anlatmak için ,sizinle omuz omuza gitmek için, çünkü benim için bu büyük bir onurdur.
Bir sonraki mesajımda gökkuşağı holonları ile ilgili daha çok şeyi sizlere anlatacağım – kuantum algılama alanları, ve bu alanları sizler hemen şimdi form etme ve aktive etmeye başlayabilirsiniz. Size bunu kendi tecrübelerimle ve Takımımın tecrübeleri ile anlatacağım. Belki o zaman olanları anlamanın bir kapısı daha size açılacaktır.
Bilin ki canlarım ve hatırlayın – bizim verdiğimiz mesajlar – sadece dış mantık değildir ve sizin çok boyutlu şifalanmanız için sadece ruhsal enerji değildir. Onlarda o kadar çok alanlar arası bilgi yüklüdür ki , kelimeler elektriksel olarak gerilim göstermektedirler. Bu, sizin için ruhsal bilgidir, hareket için kılavuz kitabı ve sizin dünyanız ile ilgili gerçekler. Bu tebliğler aracılığı ile alabileceğiniz ancak kuantum paketleri üzerindendir ve bizler bunu sözcüklere dökemiyoruz. Bu çok fazla zaman ve güç alabilirdi. Ancak gerekli anda sizler aldığınız tüm bilgiyi varlığınızın tüm çok boyutlu seviyelerinde kullanabilirsiniz. Bu yüzden eğer ki Tebliğlerin dış anlamını anlayamazsanız – bilin ki en önemli olan bu değildir. En önemli olan her zaman sizin içinizdedir, tebliğlerde sadece Anahtarlardır.

Реклама
Автор: Teymur Kasamanli Рубрика: TURKIS