AMERİKA UZAYLILARLA ANLAŞMA YAPTI MI?


ABD “Bilgi Özgürlüğü Kanunu” kaps alınmadığı gibi anlatılanların doğru olduğu konuşuluyor. Tanıklar, Amerikan Hükümetinin “Çok Gizli” düzeyi ile olan ilişkileri, verdikleri isimler kaynaklar bakımından güvenilir istihbarat servisleri isimler kaynaklar bakımından güvenilir istihbarat servislerindeki personelin adlarını ve rütbelerini doğru olarak biliyor ve anlatıyorlar. Bunlar araştırıldıktan sonra doğrulandı. 

William Moore
GİZEMLİ GRUP: Birkaç yıl önce UFO araştırmacısı William Moore “Dünya dışı Canlıların Biyolojik Varlıkları” adlı bir radyo programı yapıyordu. İkinci program sonunda eski bir görevli dokuz arkadaşı adına konuştu. Dünyadaki yabancı varlıklar ile ilgili dokümanları Moore’a vereceğini söylüyordu. Moore, konuşmayı kabul etti. Konuşmacıya Falcon kod adı verildi. Moore, Jamie Sanders adlı bir Tv yapımcısından yardım istedi. Görüşmelerin kameraya kaydedilmesini istedi.
Gerçek adı MJ 12 olan grupla çalışmalara geçildi. Bu özel grup ABD içinde UFO faaliyetlerini araştırırken Dünyadaki yabancılarla ilgili ilişkileri yönlendirmekle görevliydi. Yani resmen insanlık ile (Dünya Dışı Yabancı Varlıklar) arasındaki politikayı belirliyorlardı. Çalışmalar yapılıyor, kararlar veriliyor, Başkanın onayına sunuluyor ve politika uygulanıyordu.
Yani görev yapan tüm Amerikan Başkanlarının hepsinin bu konulardan haberi vardı. Falcon’a göre MJ 12 1950’lerde Başkan Truman’ın emriyle kuruldu. Bunun belgesini Falcon gösteriyordu. Bu belgeye göre 1947 de New Mexico Roswell’e düşen UFO ve içindeki Dünya dışı canlıların cesetleri hakkında bilgi veren MJ 12 belgeleri dokümanları bulunuyordu. Başkan Eisenhower’ında Sadece Kayıtlı olan kullanıcılar linkleri görebilir. BURAYA TIKLAYARAK KAYIT OLABİLİRSİNİZ bulunuyordu. (Yani Uzaylılarla görüşme yapan başkan. Bu konuyu daha detaylı olarak başka bölümde bulabilirsiniz).
Falcon bilgi vermeye devam ediyor: “MJ 12 1950’lerde hükümetin içinden seçilen bir grup insanla oluşturuldu. Görevleri UFO’ları araştırmaktı. UFO bilgilerini bilimsel olarak geliştirmek ve teknolojimize yardım sağlayacak şekilde analiz etmekti. MJ 12 üyeleri arasında ABD Başkanı, Başkan Yardımcısı, CIA Başkanı, Ulusal Güvenlik Danışmanı bulunuyordu. Merkezi ise Washington’daki Deniz Kuvvetleri Gözlemevi idi. ABD Deniz Kuvvetleri MJ 12 konusunda önceliğe sahipti. Personel tarafından ele geçen tüm bilgiler analiz edilmek üzere Aguaris kod adıyla komutanlık merkezine aktarılıyordu. MJ 12’nin kendi arasında İNCİL adıyla tanınan bir kitap ve basılı bir dosyası vardı. Bu kitapta Truman döneminde ABD’nin misafiri olan üç dünyadışı yabancı anlatılıyor ve tüm ayrıntılar veriliyordu. Ayrıca kitapta dünyadışı canlılardan alınan teknolojik ve tıbbi bilgiler onların kendi gezegenlerindeki sosyal hayatları, Roswell’de bulunan cesetlere yapılan otopsilerin sonuçları ve evren ile ilgili bilgiler yer alıyordu. Ama bu kadar değildi. Devamı da vardı. 1988 yılında gelen ve yine ABD’nin konuğu olan ve dev bir gizlilik perdesi altında saklanan ikinci bir dünyadışı canlı grup anlatılıyordu.”
ÜÇ AYRI UZAYLI DAHA GELDİ
Falcon: “MJ 12’nin elinde başka bir kitap daha vardı. Bunun adı “Yellow Book” idi. Bu iki uzaylı tarafından yazılmış kitapta geldikleri gezegen, güneş sistemi ve diğer güneşler, yıldız sistemleri, kültürleri, kendi toplumları ve dünyada nasıl hayat sürdürdükleri anlatılıyordu.” Bu noktada Falcon’a önemli bir soru geliyor: “Geldikleri Yıldız Sistemi Neresi?”
» devamı motlarda bulabilirsiniz. »

Реклама
Автор: Teymur Kasamanli Рубрика: TURKIS